Luxell LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı
Luxell LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı
%100
0,00

2 oy ile 5 üzerinden 5.0 puan aldı

(0) Yorum Yorum Yap
Stokta Yok
Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Paylaşın :
Ürün Özellikleri
LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Krem

Küçük bir cihazla büyük bir çözüm arayanlar, Kumtel LX-6331 2000 Watt Fanlı Isıtıcı modelini tercih ediyor. Küçük hacmi, beklenenden büyük bir sıcaklık üreterek etkili ısınma sağlıyor. Ofis, ev, bekleme salonu; hatta masa altında kullanılabilen cihaz, duvara monte edilerek de kullanılıyor.Pratik kullanımı, konforu beraberinde getiriyor.

Görünenden Fazlası

Kışın ısınamayanlar, sabit ısıtma sistemlerine ek olarak Kumtel LX-6331 Fanlı Isıtıcıyı kullanıyor. Kısa sürede ısınması ve etrafını ısıtmaya başlaması, kullanıcıları memnun ediyor. Küçük alanlarda etkili ısınmayı sağlamak için tasarlanan cihaz, fan özelliği ile bulunduğu odanın tamamını ısıtıyor. Düşük fan sesi, rahatsızlık vermiyor. Cihaz, ılık havayı üfleyerek ısınma sağladığından, masa altı gibi dar alanlarda dahi güvenli kullanılıyor.

Fark Yaratan Özellikler

  • Emniyetli termik kesici
  • Duvara montaj özelliği
  • Fanlı
  • 2000 Watt Güç

Düşük Enerjiyle Yüksek Performans

Cihaz, yüksek sıcaklıklarda çalışmadığından aşırı elektrik tüketimi yapmıyor; ekonomik ısınma sağlıyor. Emniyetli, termik kesici sistemi, aşırı ısınma ya da aşırı elektrik akımlarında cihazı otomatik olarak kapatıyor.

Duvara monte edilebilme özelliği sayesinde ürün; dükkan, atölye, kış bahçesi ya da cam balkon gibi farklı alanlarda farklı kullanım şekilleri sunuyor. Küçük tasarımı sayesinde kolayca taşınabilen ürün, istenilen her yerde ısınma sağlıyor. Büyük bir evi ısıtmak yerine sadece bulunduğunuz odayı ısıtarak ekonominize katkı sağlıyor.

Cihaz, kutu içerisinde tek parça olarak bulunuyor.

Büyük Yerli Marka

Kurulduğu 1972 yılından beri kaliteli üretimi ilke edinmiş olan Kumtel’in tüm ürünleri, CE belgelidir. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde üretimine devam eden firma, 2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Üretiminin %70‘ini yurt dışına ihraç eden yerli marka, ilerleyen yıllarda da istikrarlı büyümeyi hedeflemektedir. Özgün ürün ve yüksek kalite, markanın vizyonudur.


• 2000 watt güç
• 3 kademeli güç kullanım imkanı
• 1-vantilatör modu, 2- düşük sıcaklık (1000 Watt), 3- yüksek sıcaklık (2000 Watt)
• Termik kesici emniyetli
• Sıcak ve soğuk hava üflemeli
• Duvara monte edilebilir
• Kolay taşınabilir

Üründe soğutucu özelliği yoktur.

 

 

 
 
   
Infrared Watt Aralığı 2000
Isıtıcı Türü Fanlı
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Teslimat & İade
BENZER ÜRÜNLER


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.